سئو یا اصطلاحا SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization می باشد ، که به معنی بهینه سازی سایت برای موتور جستجو می باشد. زودسئو، آمادگی دارد تا خدمات سئو در کرج را بصورت تخصصی ، حرفه ای و با تضمین به شما عزیزان ارائه کند.

جهت مشاوره سئو با شماره 09222923264 تماس بگیرید

سئوی تضمینی سایت در کرج

تضمین در سئو ؟!! بله ما خدمات سئو در کرج را برای شما تضمین میکنیم . به این معنی که اگر سایت شما ، در مدت زمان مشخص شده ، به صفحه اول گوگل در کلمات مورد نظر نرسید ، هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد.

سئو در کرج

آیا میتوان بصورت تضمینی سئو کرد؟

در پاسخ به این سوال ، ابتدا لازم است ذکر شود که منظور از سئو چیست ؟ 

سئو در اصطلاح به معنی “بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو” می باشد و در انگلیسی به آن SEO میگویند که مخفف عبارت “Search Engine Optimization” است.

اما تعریف تخصصی سئو ، یعنی اینکه کارهایی در داخل سایت و خارج از سایت شما انجام شود تا سایت شما در کلمات خاصی (که به آنها کلمات کلیدی) گفته میشود در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده شود.

به عبارت ساده تر ، سایت شما جزو 10 سایت صفحه اول گوگل در کلمات کلیدی باشد.

اما اینکه ما خدمات سئوی تضمینی را در کرج ارائه میدهیم اول ، بدلیل تجربه کاری بالا و تسلط و تخصص بالای سئوکاران karaj1 می باشد. و ثانیا به دلیل ابزارهای حرفه ای که در اختیار داریم که کمتر شرکت سئویی در کرج آنها را دارد. که یکی از مهم ترین این ابزارها ، شبکه وب سایت های متعددی است که در کرج راه اندازی و سئو کرده ایم که تقریبا به جرات میتوانم بگویم هیچ شرکتی در کرج این پتانسیل را ندارد.

اما ما چه چیزی را در سئو تضمین میکنیم؟

ما تعهد میدهیم که سایت شما را در کلمات کلیدی ای که توافق شده است به صفحه اول گوگل برسانیم و شما در صورتی هزینه را پرداخت میکنید که کلمه مورد نظر شما به صفحه اول گوگل رسیده باشد.

یعنی برخلاف شرکتهای سئوی دیگر ، که شما ابتدا پول پرداخت میکنید، و بعد گاها بدون اینکه نتیجه ای بگیرید کار شما تمام میشود، ما ابتدا کار را تکمیل میکنیم و در نهایت شما مبلغ را پرداخت میکنید.

اگر کسب و کار شما مختص کرج و استان البرز می باشد، شما نیاز به سئو ندارید ، بلکه نیاز به لوکال سئو دارید. پس ابتدا با تحلیل دقیق و نیاز سنجی حرفه ای ، مسیر درست را انتخاب کنید و سپس هزینه کنید.

لوکال سئو ، کم هزینه تر ، زودبازده تر و هدفمند تر می باشد، برای کسب و کارهایی که محدود به منطقه یا استان خاصی هستند.

ما در زودسئو ، به خوبی اصول سئو و اصول لوکال سئو یا سئو محلی را میدانیم و بسته به نیاز مشتری به او فرایند سئو هدفمند را پیشنهاد میکنیم که بازدهی داشته باشد و مخاطب هدفمند ایجاد کند.

مراحل سئو را میتون بصورت زیر خلاصه کرد:

  • سئو تکنیکال : یعنی بهبود زیرساخت های سایت ، گام اول در سئو این است که کدهای سایت شما بهینه باشند و سرعت لود سایت شما کمتر از 3 ثانیه باشد.
  • تحلیل کلمات کلیدی :  در سئو، کلمات هدف کلیدی ترین نقش را دارند ، کلماتی را انتخاب کنید که برای شما مخاطب و بازدید هدفمند بیاورد. بازدیدی که تبدیل به مشتری شود.
  • تولید محتوای هدفمند : درست است که محتوا در سئو پادشاه است ، اما اینکه صرفا تولید محتوا کنید و این محتوا هدف خاصی را دنبال نکند به هیچ نتیجه ای نمیرسید.

  • محتوای یونیک استفاده کنید: اگر محتوای شما کپی باشد توسط الگوریتم پاندا جریمه خواهید شد.
  • چگالی کلمه کلیدی را رعایت کنید: اگر در محتوای خود بخواهید به هدف خود برسید، باید کلمه کلیدی خود را تکرار کنید ، اما چطور؟ در این کار اگر زیاده روی کنید مشمول کیورداستافینگ میشوید و الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل به سراغ شما خواهد آمد.

تمامی محتوایی که در فرایند سئو در سایت خود درج میکنید باید هدف خاصی در استراتژی سئوی شما را پیاده سازی کند و سپس توسط سایر محتواها حمایت شود.

  • لینک سازی داخلی : هر محتوای شما حداقل باید به 3 محتوای مرتبط دیگر لینک داده شود.
[WPSM_AC id=232]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست