سئو در کرج : سئو سایت در کرج بصورت تخصصی و حرفه ای ، با تضمین

سئو یا اصطلاحا SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization می باشد ، که به معنی بهینه سازی سایت برای موتور جستجو می باشد. زودسئو، آمادگی دارد تا خدمات سئو در کرج را بصورت تخصصی ، حرفه ای و با تضمین به شما عزیزان ارائه کند.

سئوی تضمینی سایت در کرج

تضمین در سئو ؟!! بله ما خدمات سئو در کرج را برای شما تضمین میکنیم . به این معنی که اگر سایت شما ، در مدت زمان مشخص شده ، به صفحه اول گوگل در کلمات مورد نظر نرسید ، هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد.

سئو در کرج

آیا میتوان بصورت تضمینی سئو کرد؟

در پاسخ به این سوال ، ابتدا لازم است ذکر شود که منظور از سئو چیست ؟ 

سئو در اصطلاح به معنی “بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو” می باشد و در انگلیسی به آن SEO میگویند که مخفف عبارت “Search Engine Optimization” است.

اما تعریف تخصصی سئو ، یعنی اینکه کارهایی در داخل سایت و خارج از سایت شما انجام شود تا سایت شما در کلمات خاصی (که به آنها کلمات کلیدی) گفته میشود در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده شود.

به عبارت ساده تر ، سایت شما جزو 10 سایت صفحه اول گوگل در کلمات کلیدی باشد.

اما اینکه ما خدمات سئوی تضمینی را در کرج ارائه میدهیم اول ، بدلیل تجربه کاری بالا و تسلط و تخصص بالای سئوکاران karaj1 می باشد. و ثانیا به دلیل ابزارهای حرفه ای که در اختیار داریم که کمتر شرکت سئویی در کرج آنها را دارد. که یکی از مهم ترین این ابزارها ، شبکه وب سایت های متعددی است که در کرج راه اندازی و سئو کرده ایم که تقریبا به جرات میتوانم بگویم هیچ شرکتی در کرج این پتانسیل را ندارد.

اما ما چه چیزی را در سئو تضمین میکنیم؟

ما تعهد میدهیم که سایت شما را در کلمات کلیدی ای که توافق شده است به صفحه اول گوگل برسانیم و شما در صورتی هزینه را پرداخت میکنید که کلمه مورد نظر شما به صفحه اول گوگل رسیده باشد.

یعنی برخلاف شرکتهای سئوی دیگر ، که شما ابتدا پول پرداخت میکنید، و بعد گاها بدون اینکه نتیجه ای بگیرید کار شما تمام میشود، ما ابتدا کار را تکمیل میکنیم و در نهایت شما مبلغ را پرداخت میکنید.

اگر کسب و کار شما مختص کرج و استان البرز می باشد، شما نیاز به سئو ندارید ، بلکه نیاز به لوکال سئو دارید. پس ابتدا با تحلیل دقیق و نیاز سنجی حرفه ای ، مسیر درست را انتخاب کنید و سپس هزینه کنید.

لوکال سئو ، کم هزینه تر ، زودبازده تر و هدفمند تر می باشد، برای کسب و کارهایی که محدود به منطقه یا استان خاصی هستند.

ما در زودسئو ، به خوبی اصول سئو و اصول لوکال سئو یا سئو محلی را میدانیم و بسته به نیاز مشتری به او فرایند سئو هدفمند را پیشنهاد میکنیم که بازدهی داشته باشد و مخاطب هدفمند ایجاد کند.

مراحل سئو را میتون بصورت زیر خلاصه کرد

سئو یک علم دقیق نیست ، و نمیتوان بصورت کاملا دقیق گفت که سایت شما در چه زمانی به صفحه اول گوگل میرسد، اما اگر تخصص کافی داشته باشید بصورت تجربی میتوانید بگویید که سایت شما با توجه به کارهای انجام شده به صفحه اول خواهد رسید یا خیر.

قطعا سئو . نکته اول این است که خیلی از کاربران به سایتهایی که با تبلیغات گوگل بالا آمده اند اعتماد ندارند ، و نکته دوم اینکه ، هزینه ای که برای تبلیغات گوگل میکنید بعد از اتمام آن ، هیچ مانده ای ندارد!

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top